10 lat KN Meritum

17 stycznia 2013 e. w Klubie Studenckim Żaczek Koło Naukowe Meritum świętowało 10-lecie swojej działalności. Na przyjęciu pojawili się: opiekun koła, wszyscy dotychczasowi przewodniczący koła oraz byli i akutalni członkowie oraz opiekun.

Przez cały wieczór oglądaliśmy prezentacje przygotowane przez byłych przewodniczących, którzy opowiedzieli o zrealizowanych projektach. Była to okazja do wspomnień, wysłuchania ciekawych opowieści przy filiżance herbaty lub kawy.

Po części oficjalnej wjechał wielki tort wykonany przez Annę Piotrowską. Było pysznie, zabawnie, miło! Mamy nadzieję, że za rok również będziemy świętować urodziny koła. Jest to bowiem fantastyczna okazja do współnej zabawy.

W trakcie wieczoru swoje prezentacje na temat działalności Koła wygłosili jego dawni przewodniczący:
  • dr Grzegorz Baran
  • dr Mateusz Lewandowski