Sprawozdanie 1 grudnia 2014r.

Tradycyjnie już, jak w każdy poniedziałek, 01.12.2014r., w pierwszym dniu zimy, odbyło się spotkanie Koła Naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego „MERITUM" w Cafe Artefakt.
Członkowie Koła byli bardzo aktywni, omawiając szczegóły organizacji, nadchodzącego Dnia Samorządowca, który miał swoje miejsce w Alma Mater, a prawie każdy członek Klubu pełnił w nią jakąś ważną funkcję.
Następnie, obecni członkowie przeszli do tematu, dotyczącego kwestii związanych z przeprowadzeniem Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego, który odbywa się już 6 grudnia 2014 r. a członkowie MERITUM zadbają o przeprowadzenie go na jak najwyższym poziomie.
Mając za sobą te niezwykle ważne kwestie, uczestnicy spotkania ustalili między sobą konkretne działania na przyszłość i na tym zakończyli spotkanie.

Tekst: Romana Gunkevych
Data opublikowania: 03.12.2014