Wykład promujący eliminacje do Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego 16.11.2015r.

Dnia 16.11.2015r. o godz. 14:00 w sali 3.113 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbył się wykład promujący eliminacje do Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego. Wydarzenie to zostało poprowadzone przez przewodniczącą KN Meritum, Magdalenę Matejek oraz v-ce przewodniczącą koła, Katarzynę Wojdyłę. Zaproszenie do bycia prelegentem przyjęła Pani Doktor Joanna Kołodziejczyk - doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu, adiunkt w Zakładzie Międzykulturowej Komunikacji Społecznej ISP UJ. Od 2009 roku zaangażowana jest w projekt współrealizowany przez Uniwersytet Jagielloński „Programu Wzmocnienia Efektywności Systemu Nadzoru Pedagogicznego i Oceny Jakości Pracy Szkoły".

Dr Kołodziejczyk poprowadziła około godzinny wykład, stanowiący głównie przypomnienie o technikach i zasadach negocjowania, przedstawiła to jednak w sposób bardzo ciekawy i obrazowy, zapadajacy zdecydowanie w pamięć. W sali zgromadziło się około trzydziestu osób, z których zdecydowaną większość stanowiły osoby już zgłoszone do udziału w samym turnieju. Dodatkowym bonusem tego dnia była obecność Filipa Mazurkiewicza, przedstawiciela SKN Negocjator ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dla przypomnienia SKN Negocjator to główny pomysłodawca i organizator Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego. Filip stanowił bazę wiedzy odnośnie samej organizacji i przebiegu turnieju dla jego uczestników. Dzielnie odpowiadał na wiele pytań, które padały na sali. Całe wydarzenie zakończyło się około godziny 15:20.

Tekst: Magdalena Matejek

Data opublikowania: 10.12.2015