Sprawozdanie 27 października 2015r.

Dnia 27.10.2015r. o godz.20:00 w sali 3.104 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbyło się pierwsze spotkanie członków Koła Naukowego Meritum UJ z nowymi osobami, pełnymi zapału i chęci do pracy przy wydarzeniach organizowanych przez koło. Meritum, z przewodniczącą, Magdaleną Matejek, na czele przyjęło w tym dniu w swoje szeregi trzy osoby. Ponadto były omawiane plany działania koła w roku akademickim 2015/2016. Nowi członkowie mieli też okazję wykazać się inicjatywą oraz pomysłami, a dodatkowo wyrazili aprobatę dla planowanych przez koło wydarzeń. Są nimi przede wszystkim Studencki Turniej Negocjacyjny oraz trzecia edycja konferencji „Ugryź kulturę", czyli obecnie już sztandarowych przedsięwzięć. Omówiono także plan zorganizowania wykładu promującego trzecią edycję eliminacji do Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego w Krakowie. Spotkanie zakończyło się ok. godziny 20:40.

Tekst: Magdalena Matejek

Data opublikowania: 10.12.2015