Dni Kół Naukowych 2014

2 grudnia 2014r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się Dzień Kół Naukowych, organizowany w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia na UJ. Nasze Koło Naukowe MERITUM również uczestniczyło w tym wydarzeniu, które rozpoczęło się o godzinie 10 i trwało około 4 godzin.

W głównym holu Kampusu prezentowały się organizacje studenckie Naszego Wydziału. Odbywały się liczne konkursy z nagrodami, a gadżety cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród studentów. Samorząd Studentów WZiKS zachęcał do wypełniania ankiet na temat jakości kształcenia na Naszej Alma Mater, które miałyby posłużyć jako wskazówka na przyszłość - na co warto zwrócić uwagę i polepszyć.

Nasze Koło zorganizowało na swoim stanowisku grę planszową z nagrodami - trzeba było wykazać się wiedzą na temat  Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studentów zachęciło tego typu wyzwanie i tłumnie przychodzili sprawdzić się, a także dopytywali, czym zajmujemy się w naszym kole, co organizujemy i wyrażali chęć odwiedzenia nas, bądź też dołączenia do grona członków Naszego MERITUM.

Tekst: Elżbieta Korszak
Zdjęcia: